Lag og foreninger

Mangler det noen her, har din forening skiftet leder eller adresse? Tips oss hvis noe skal endres eller strykes i denne oversikten! Send en E-post til kultur@sorfold.kommune.no, eller ring kulturkontoret på tlf. 75 68 53 33.

 
Ajourført  14. juli 2017

Pensjonistforeninger o.l.

Eldres Venner v/Connie Bakken,  Kirkekontoret, 8226 Straumen

 

Ungdomsklubber  

Straumen ungdomsklubb v/ Emilie Aspaas, Smiveien, 8226 Straumen
Røsvik ungdomsklubb v/ Emilie Aspaas, Smiveien, 8226 Straumen
Kjeller`n ungdomsklubb (Nordsida), v/ Mary Engan, 8264 Engan

 

Idrettslag

Idrettsrådet v/ Eva Lund Pedersen, Seljeåsen, 8226 Straumen
IL Leirgutten v/ Arne Harry Nilsen, 8266 Mørsvikbotn, 
IL Knubben v/ Magnar Bjørknes, Kines, 8220 Røsvik
IL Siso v/ Ronny Myhre, Hermannstolveien 13, 8226 Straumen
Mørsvikbotn Helsesportslag v/ Edith Karlsen , 8266 Mørsvikbotn
Sørfold Helsesportslag v/ Jan Myhre, Furuveien 10, 8226 Straumen
Sørfold Fotballklubb v/ Hans Ivar Bakken, Vikavn. 19, 8200 Fauske 
Sørfold Paintballklubb v/ Jahn-Otto Fiskvik, Movn. 4, 8200 Fauske
Sørfold Dykkerklubb v/ Frode Pedersen, Strømvn. 15, 8226 Straumen
Salten Verk BIL v/Geir Olufsen, Myrkollveien 4 D, 8206 Fauske
Røsvik Skytterlag v/ Sten Robert Hansen, Einerveien 16, 8226 Straumen
Sørfjord og omegn skytterlag v/ Ingvar Sørfjord, 8264 Engan
Fjordbotn Skytterlag v/ Hans Ivar Bakken , Vikavn. 19,  8200 Fauske
Sørfold Bueklubb v/ Jan Harald Karlsen, Kvarv, 8226 Straumen
Sørfold Trialklubb v/ Jim Roger Skjevik, Smiveien 2, 8226 Straumen
Sørfold Innebandyklubb v/ Glenn R. Paulsen,  Kvarv,  8226 Straumen

 

Ungdomslag/grendehusforeninger

UL Fosseduren  Nordfjord, 8226 Straumen
UL Vaaren v/  Ann-Johanne Andreassen, Djupvik, 8220 Røsvik
UL Heim / Engan Grendehusforening v/ Thorstein Inderberg , 8264 Engan
UL Vårsol v/ Tor Grovassbakk, 8264 Engan
UL Fram v/ Bente Christiansen, Ånsvik,  8220 Røsvik
UL Fremtid v/  Mona Torpenberg, Steinbakken,  8226 Straumen
Kobvatn Grendehusforening, v/ Hanna A. Rasch, 8264 Engan
Djupvik Grendeforening v/ Jostein Dverseth, Djupvik, 8220 Røsvik
 
 

Musikkforeninger

Nordbygda Skolekorps v/ Liv Reffhaug, 8266 Mørsvikbotn
Straumen skole- og ungdomskorps v/ Britt Karolin Døving, Reitvollvn. 8, 8226 Straumen
Foldklang v/ Sten Skjelhaug, Leivset, 8200 Fauske
Sang- og teaterlaget Sangria v/ Knut Rudi, Bærlyngvn. 7, 8209 Fauske
 

Kulturvern

Sørfold Lokalhistorielag v/ Ole Henrik Fagerbakk, Høystakkan, 8226 Straumen
Salten Veteranbåtlag v/ Per Reffhaug, 8266 Mørsvikbotn
Straumen og omegn Husflidslag v/ Marianne Åsbakk, Slettlivn. 1,  8226 Straumen
Nordre Sørfold Husflidslag v/ Karin Hilde Heian, Styrkesnes, 8264 Engan
Gammelskolen på Kvarv v/ Grete Kristiansen, Gyltvik, 8226 Straumen
 

Andre foreninger

Straumen Båtforening v/  Andreas Moan, Myrvn. 45, 8230 Sulitjelma
Tørfjord  Båtforening v/ Leidulf Olsen, Slettlivn. 7, 8226 Straumen
Røsvik Båtforening v Trond Nyquist, Myraveien 14, 8226 Straumen
Mørsvikbotn Båtforening v/ Ernst Reffhaug, 8266 Mørsvikbotn
Fauske og Sørfold JFF v/ John Åge Hansen, postboks 34, 8232 Straumen 
Tørfjord Sanitetsforening v/ Bodhild Johnsen, Reitanvn. 3, 8226 Straumen
Mørsvikbotn Sanitetsforening v/ Gretha Johansen , 8266 Mørsvikbotn
Mental Helse Sørfold  v/ Zoy Lillegård, Åkerveien 15, 8226 Straumen
Fauske og Sørfold Revmatikerforening , postboks 219, 8201 Fauske 
Norsk Thyreoideaforbund Salten lokallag v/ Anne-Kathrine Henriksen, babelu@online.no
R/F Vardelden v/ Siri Evjenth, Kvarv, 8226 Straumen
Lions Club Sørfold v/Bjørn Hekge Hansen, Hermannstolveien 23, 8226 Straumen
Seniornett Sørfold v/ Hans Petter Hellarvik, 8226 Straumen
Nordfjord Røde Kors v/ Karin Bakken, Nordfjord, 8226 Straumen
Bromm MC-klubb v/ Rune Edvardsen, Gråtbakkvn. 6, 8226 Straumen
Indre Salten Hagelag v/ Mariann Strømdal, 8226 Straumen
Gammelbutikkens Venner v/ Lisbeth N. Bergene, 8220 Røsvik
Sørfold fotoklubb v/ Anne Grethe Mørkhagen, Furuvn. 5, 8226 Straumen
Fjord i nord foto v/ Sissel Horndal, 8266 Mørsvikbotn
Sørfold Demensforening v/ Anne Pettersen, Myraveien 6, 8226 Straumen
 

Velforeninger/grendeutvalg

Rørstad Velforening  v/ Terje Skaugvold, Furulund 30, 8230 Sulitjelma
Strøksnes Grendelag v/ Borghild Wingan, 8264 Engan
Røsvik og omegn nærmiljøutvalg v/
Mørsvik Grendeutvalg v/ Geir Anders Berg, 8266 Mørsvikbotn
Tørfjord Grendeutvalg v/ Karin Bakken , Nordfjorden, 8226 Straumen 
Kvarv Grendeutvalg v/ Tommy Pedersen , Kvarv, 8226 Straumen
Leirfjorden Grendeutvalg v/ Mikal Arntzen, 8264 Engan
Djupvik Grendeutvalg v/ Jostein Dverseth, Djupvik, 8200 Fauske 
Storeidet Velforening v/ Oddvar Ånderbakk, Poppelvn. 16, 8209 Fauske
Sagfjorden & Marka Velforening v/ Stig Larsen, Skillebakken 13, 8012 Bodø
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Oversikt over Lag og foreninger
Tittel Dato
Beklager, ingen publiserte artikler i denne kategorien.
Sist oppdatert den 14. juli 2017